SYZE DIELLI DOLCHE GABANNA

Shitet nga: fatosi 15 Pri 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SYZE DIELLI DOLCHE GABANNA NR:9
Model i ri 2014
Syzet janë Perfekte me një pamje dhe
me një xham mahnitës.
Syzet janë me gjith kuti .
Posedojm dy ngjyra te ketij modeli si ne foto.
Na kontaktoni 045/34-19-10
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim