SYZE DIELLI EMPORIO ARMANI

Shitet nga: LD SHOP ONLINE 22 Shk 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SHES SYZE DIELLI EMPORIO ARMANI PER MESHKUJ
SYZET JAN KOMPLET ME FOTROLL
JAN TE PA PERDORURA
QMIMI 70 EURO

LD SHOP ONLINE
044646469

PER TE PARE DHE MODELE TJERA KLIKONI NE:

www.facebook.com/LDshopOnlinePrishtine

syza armani prada gucci versace chanel swarovski
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim