SYZE DIELLI HERMES

Shitet nga: fatosi 03 Mar 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
SYZE DIELLI HERMES
MODEL I RI 2014 I PA PERDORUR
SYZET JANË ME GJITH KUTI
DHE ME NJE QMIM SHUM TE VOLITSHËM
POSEDOJM 2 NGJYRA TE ZEZ DHE KAFE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim