Shes Orën

Shitet nga: Lorik 18 Sht 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes orën (HUBLOT) e ardhur nga jasht e pa përdorur dhe pa defekte,të interesuarit mund te kontaktojn ne numrin e dhënë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim