Shes set parfimin lluksoz Gucci origjinal :)

Shitet nga: Burgia 10 Mar 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Oh Gucci Gucci zemer kur ben Sabria, e une thom Gucci pra :), shes set parfimin lluksoz Gucci per meshkuj dhe vjen me krem t rrojes dhe me shampon, cmimi total 150 euro shum ma lir se n shitore!

I pres ofertat e juve ne nr te telef.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim