Shitet : Argjendaria komplet ; 1.00 € grami

Shitet nga: Bekim 15 Mar 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   1 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Argjendi shitet 1,00 € grami.

Raftat janë shitur kurse argjendi dhe paisjet tjera jane me qmime shum te volitshme, 50 % me lire nga qmimi i tregut.

Posedojë: komplet mallë dhe paisje per Argjedari.
Paisja per shpimin e vesheve, paisja per polir te argjendit dhe arit, paisja per ngjitjen e arit dhe
argjendit. dhe gjitha paisjet qe kerkohen per nje argjendari.

P.S. E ndroje edhe me auto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim