Shitet Orë dore HUBLOT

Shitet nga: Bleart 28 Jan 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Ora është ne gjendje te mire pa probleme dhe punon mire. është sjell nga jasht saktesisht nga Gjermania..

Per me shume kontakte muni edhe ne viber me kontaktu po ne te njejtin numer +37744 324 813
Qmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim