Swatch Irony alumin

Shitet nga: Swatch 09 Qer 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes oren Swatch Irony aluminium. Eshte ne gjendje fenomenale dhe komplet alumin, shume e lehte.

Ka te vendosur baterine origjinale te re
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim