Syza Djelli Polaroid 100% origjinale nga zvicerra

Shitet nga: arben 17 Nën 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Syzat Jan te da po ardhura nga zvicerra modeli 2016 Jan origjinale Te pa perdorura as no dit ngjyr kafe Te polarizume dhe anti refleks qmimi I blerjes 189.99 euro shiten me qmim te volitshem 80 euro flm per mirkuptim muni me thirr ne ket numer 044 266 363 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim