Syza Djelli Polaroid origkinale te polarizume

Shitet nga: Arben 20 Jan 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Syzat jan 100 % origjinale te reja te pa perdorura (Te Reja) jan te ardhuna nga Danimarka jan te polarizume dhe anti reflex fotot jan origjinale te syzave ngyra kafe e qelt jan te garatuara firma Polaroid numrin serik e kini ne foto qmimi I blerjes ne daniamrk edhe 1100 kruna perafersiht 160 euro shiten me qmim te volitshem 70 euro fol per mirkuptim mundeni edh ene viber nderkoh ne ket numer 044 266363
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim