Syzat e reja Ray Ban me xham Diamanti

Shitet nga: adri 18 Maj 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes syzat e reja Ray Ban Origjinal me xham diamanti nga Amerika te cilat nuk thehen dhe nuk grithen edhe po te bien ne toke
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim