Syze Dielli Louis Vuitton Evidence

Shitet nga: Fitim 12 Shk 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten Syzet e Diellit te brendit Louis Vuitton
Syzet jan te reja dhe te paperdorura
Dhe kan nje xham shum te pershtatshem per
Diell dhe jan me gjith kuti.
Per me shum na kontaktoni ne tel ose viber
+37745/674546
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim