Syze Lacoste

Shitet nga: Syza 21 Gsh 00:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes keto syza te firmes Lacoste .
syzat jan origjinale .
Ky model perdoret per meshkuj dhe per Femra.
Shiko cmimin sa kan kushtuar.


Viber(+49157 5311 4135)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim