Syze Ray bann

Shitet nga: Ray Bann 10 Gsh 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes keto syza ray bann
Jane origjinale te pa perdorura.
Ky model Preferohet per meshkuj dhe per femra.

shiko cmimin sa kan kushtuar ndersa i shes vetem per 80 euro.


viber +49 157 5311 4135
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim