Zingjiri i argjendit i dores

Shitet nga: gazi 12 Krr 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet zingjiri i argjendit i dores per mashkuj i paperdrt,dhe i ran afer 40 gr me qmim 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim