Zingjiri i argjendit

Shitet nga: gazi 12 Krr 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet zingjiri i argjendit i dores 30 euro,eshte i plote dhe i rand.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim