Zingjirt e argjendit te paperdort

Shitet nga: gazi 12 Krr 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj


zingjiri i pare eshte ma i madh nuk eshte i plote mbrend por eshte i ran ,i dyti eshte ma i holle se i pari i treti eshte i plote ,jan shume te bukur dhe te gjat taman.nuk ka asnje zbritje ne qmim se nuk ka ma lre.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim