or dore Rolex

Shitet nga: alban 26 Shk 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes or dore rolex dhurat nga amerika ora osht origjinale dhe unike qmimi i saj sillet rreth 10.000 $ per informata kontaktoni ne nr e lar shenuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim