ora

Shitet nga: ora 23 Jan 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Ora unisex Calvaneo Astonia Projekti Orange Edition . E prodhuar n'ga firma Aston martin ne Amerik .
Ka një rast të çelik inox me ngjyrë të zezë.
Ajo ka një origjinale Calvaneo 1583 lëkure rrip me ngjyrë portokalli.
Madhësia Rasti është 44mm dhe lëvizja është automatike.
Reziztente ndaj ujit pa limit .
Jan vetëm 5000 copë dhe ora ime është e 442'ta.
Qmimi i pa diskutushëm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim