sunto

Shitet nga: vjosa 18 Nën 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes sunto core 320euro dhe sunto ambit 250euro. per info ne tel 049261546
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim