BLEJ 1 MER 1 PA PAGESË VARËSE ENERGJETIKE ÇAKRA ME

Shitet nga: Mimoza Taqi 01 Mar 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
Porisi ne email:mimoza88@yahoo.com
Ok ne tani sapo përfunduam këtë sezonë të Festave dhe sapo përfundoi emailet nuk u ndalën duke më kërkuar të vazhdoj këtë ofertë. Unë gjtihnjë ju dëgjoj juve dhe prandaj j ku jeni me kët çmim për një kohë të LIMITUAR!
Si funksionon:
Për çdo varëse energjetike që keni porositur ju do të fitoni një PA PAGESË!Kjo varëse është absolutisht mahnitëse e praruar me 88 gurë të zi dhe të bardhë.

Thjeshtë maramendëse.

BONUS – Përfshin Audio cd e aktivizimit PA PAGESË nga Paul Santisi e përkthyer në shqip nga Mimoza Thaqi ku ndan me ju magjinë e vërtetë të këtyre varëseve dhe si të aplikosh qëllimin positiv të saj në jetën tënde.
Ja disa informacione shtesë:
JU MUND TË KENI PREKJEN MAGJIKE GJITHASHTU!
Me “ Varëset ENergjetike me Synim të Paul Santisit”

JU DO TA MERRNI “KOMANDËN” dhe do ta krijoni “FATIN” tuaj dhe çdo gjë në jetën tuaj!

Mer në Posedim një diçka që përmban të Njëjtat Sekrete të Synimit të Vërtetë Si Ata Që Gjithmonë Duket Se Kanë Fat Dhe 100% Kontrollojnë Jetën dhe Përdorin Për Të Krijuar Të Ardhmen E Tyre!
Prek në Fuqinë Energjetike Të Synimit Të Vërtetë Që Është Mbajtur Një SEKRET I MADH Për arsye të fuqisë së tij të Mahnitshme!
Ju do të fitoni“PREKJEN MAGJIKE” Dhe Jeta Juaj Do të Bëhet Jeta Juaj Për Pjesën TJetër Të Jetës Suaj!
Të ndikoni Positivisht Te Çdo Njeri Reth Jush Duke Shtuar Vibracionet e Juaja Positive Sikur nuk e Keni Menduar Ndonjehere Më Pare se është e Mundur!
Përqafo dhe liro Gjeniun e Përgjumur Brenda Teje Që TË Bëhet “KRIJUESI” Që Ju Veç Jeni!
Ju jeni vetëm disa momente larg Që Të Bëheni Më i Mirë,më i Lumtur, Më i Motivuar, Më i Fuqizuar dhe më Vibrant Me një Energji kaq Të madhe Piozitive me Të cilën Ju do të jeni të kënaqur të Ygjoheni Çdo Ditë Sepse Ju do TË jeni i Juaji GJENERATOR I FATIT TË MIRË!
Arrij Të Gjitha Dëshirat e Jetës me 100% Njohuri Dhed 100% Siguri NPA MARRË PARASYSH SE CILA ËSHTË SITUATA JUAJ E TANISHME!
Pregaditu Të Bësh DIsa Ndryshime Të Fuqishme Dhe Positve Në Jetën Tënde!
FAKTI I DREJPËRDREJTË PËR GJITHË KËTË……

Disa nga ju do ta lexoni këtë dhe egoja juaj dhe besimet tua do të dalin mer rrugës dhe ju do ta leni anësh si fdiçka pa kuptim dhe e pamundur….si mundet një monedhë të me sjell mua fat dhe të më shkaktoj mua të krijoj të ardhmen që unë e dua? dhe kjo është 100% në rregull me mua. Ju e shikoni unë e di se si kjo funksionon dhe sa shpejt funksionon kur ju “besoni” dhe unë jam këtu të ndaj këtë me ju……
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim