BLEJ 1 MER 1 PA PAGESË VARËSE ENERGJETIKE E KALTËR

Shitet nga: Mimoza Taqi 01 Mar 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
TË REJAT NGA PAUL SANTISI:

Ok ne tani sapo përfunduam këtë sezonë të Festave dhe sapo përfundoi emailet nuk u ndalën duke më kërkuar të vazhdoj këtë ofertë. Unë gjtihnjë ju dëgjoj juve dhe prandaj j ku jeni me kët çmim për një kohë të LIMITUAR!

Si funksionon:

Për çdo varëse energjetike që keni porositur ju do të fitoni një PA PAGESË!

Mund të porositni ngjyra të ndryshmel, vetëm sigurohju që të vendosësh ngjyrat që do në pjesën ku të porositni varësen tuaj.

VARËSET JANË DUKE U SHITUR SHPEJTË!

Ngjyrat

E argjentë & Pink

Kaltër & e Artë

E argjentë & Vjollcë

Bakër & E Kaltër

E argjentë & E Zezë- Sigurohu që te pjesa e shënimeve të vendosësh ngjyrën që do.

(nëse nuk ke shënuar Kaltër & e Artë një varëse më gurëz do të dërgohet)Shënim: Varëset me ose pa gurëz nuk mund të porositen me një porosi të kombinuar,

vetëm stilet e njëjta me ngjyra të ndryshme mund të zgjidhen.

BONUS – Përfshin Audio cd e aktivizimit PA PAGESË nga Paul Santisi e përkthyer në shqip nga Mimoza Thaqi ku ndan me ju magjinë e vërtetë të këtyre varëseve dhe si të aplikosh qëllimin positiv të saj në jetën tënde.Ja disa informacione shtesë:JU MUND TË KENI PREKJEN MAGJIKE GJITHASHTU!

Me “ Varëset ENergjetike me Synim të Paul Santisit”

JU DO TA MERRNI “KOMANDËN” dhe do ta krijoni “FATIN” tuaj dhe çdo gjë në jetën tuaj!

Mer në Posedim një diçka që përmban të Njëjtat Sekrete të Synimit të Vërtetë Si Ata Që Gjithmonë Duket Se Kanë Fat Dhe 100% Kontrollojnë Jetën dhe Përdorin Për Të Krijuar Të Ardhmen E Tyre!
Prek në Fuqinë Energjetike Të Synimit Të Vërtetë Që Është Mbajtur Një SEKRET I MADH Për arsye të fuqisë së tij të Mahnitshme!
Ju do të fitoni“PREKJEN MAGJIKE” Dhe Jeta Juaj Do të Bëhet Jeta Juaj Për Pjesën TJetër Të Jetës Suaj!
Të ndikoni Positivisht Te Çdo Njeri Reth Jush Duke Shtuar Vibracionet e Juaja Positive Sikur nuk e Keni Menduar Ndonjehere Më Pare se është e Mundur!
Përqafo dhe liro Gjeniun e Përgjumur Brenda Teje Që TË Bëhet “KRIJUESI” Që Ju Veç Jeni!
Ju jeni vetëm disa momente larg Që Të Bëheni Më i Mirë,më i Lumtur, Më i Motivuar, Më i Fuqizuar dhe më Vibrant Me një Energji kaq Të madhe Piozitive me Të cilën Ju do të jeni të kënaqur të Ygjoheni Çdo Ditë Sepse Ju do TË jeni i Juaji GJENERATOR I FATIT TË MIRË!
Arrij Të Gjitha Dëshirat e Jetës me 100% Njohuri Dhed 100% Siguri NPA MARRË PARASYSH SE CILA ËSHTË SITUATA JUAJ E TANISHME!
Pregaditu Të Bësh DIsa Ndryshime Të Fuqishme Dhe Positve Në Jetën Tënde!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim