Cante krahu / Backpack

Shitet nga: Gazi 04 Jan 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
Shitet qanta e krahut. Qanta eshte 100% lekure, eshte shume e vjeter dhe sipas informatave qe kam vjen nga Irlanda.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim