Htc 8x windows ndrim me qka mkonvenon

Shitet nga: Htc 13 Tet 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
Shes dhe ndroj htc 8x windows phone vendi per kartel defekt e shes se nuk mduhet ndrrim me qka mkonvenon mundeni me kontaktu edhe ne viber +37744546744
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim