Mont blanc diamond pencil

Shitet nga: Xhafer 08 Jan 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
laps kimik i firmes mont blanc eshte origjinal gjermane me unaza te arit dhe ka te vendosur nje gur te kalter te diamantit ne koke lart
http://www.ebay.com/itm/MontBlanc-Meisterstuck-75th-Anniversary-Special-Edition-Ballpoint-with-Diamond/291653872801?_trksid=p2047675.c100005.m1851&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D20131003132420%26meid%3D367fc89becce4ebda7ffd189d4c8e8f4%26pid%3D100005%26rk%3D4%26rkt%3D6%26sd%3D321966720648
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim