Ora Diesel

Shitet nga: diesel 20 Shk 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   170 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
Shes oren e dores Diesel nga anglia 100% original dhe ngjendje perfekte

Boj ndrim me iphone 5

Viber/whatsapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim