Ore dore shkrepese cigare

Shitet nga: Joni 06 Mar 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR   25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
Shitet ora e dores qe kryen edhe funksionin e ndezes se cigares, siq mund ta shiheni edhe ne foto.

Ora eshte shume praktike dhe shume efikase sidomos per duhanpiresit dhe njerezit qe pritojne te bartin shkrepese. Ora e posedon kabllen e vet per mbushje dmth nuk ka nevoje ti blehen e ti nderrohen baterijat. Mund te mbushet edhe me adapter te telefonave Android

Qmimi shume i volitshem 18 euro.

Oferta e limituar

Shkruani ne Viber +38649511521
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim