POROSIT ORA ONLINE TRANSPORTI GRATIS KLIKOOO!!!!!!

Shitet nga: POROSIT 18 Jan 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
Shesim ora te reja me qmimet me te lira ne gjith kosoven dhe gjithashtu e bejm trnsportin falas
KEMI ora te firmave te ndryshma si:Armani Rolex etjj....

Na NDJEKNIN Ne instagram (dhe shikon fotografit e orav)Mund te na gjeni me EMRIN:porosti.oniline_kosova
Gjithashtu mund te kontaktoni ne viber:
+37745860865
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim