Rolex Gold dhe Silver 2015

Shitet nga: ND - Accessories 21 Jan 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
Shes Oren e brendit ROLEX GOLD DHE SILVER 2015.
Fotot jane te bera personalisht nga une.
Viber: +377 44 498 659
Viber: +377 45 547 141
VEREJTJE: Sasia e limituar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim