SMART WATCH (Orë e menqur CELULARË)

Shitet nga: Dren Tafilaj 24 Pri 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   55 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
Smart Watch (Orë e menqur), me kamerë, ka vend per sim card dhe sd card. Lidhet me IOS dhe ANDROID.
(E re ne paketë)

Specifikat

Movement Type Electronic
Case Material Alloy
Type On Wrist
Application Age Group Adult
Function Passometer,Sleep Tracker,Message Reminder,Call Reminder,Answer Call,Dial Call,Remote Control,Push Message,24 hour instruction,Alarm Clock,Calendar
Band Material Rubber
Language English,Russian,Spanish,Polish,Portuguese,Turkish,Italian,French,German,Other
Compatibility Android
Style Fashion
Material TPU and Stainless Steel
Bluetooth Version 3.0
Screen 1.5 inch TFT LCD Touch Screen
Screen Resolution Ratio 240x240 pixel
Camera Built-in, 1.3M
Battery 3.7V/550mAh Li-ion Polymer Battery
CPU MTK6260A 533MHZ
SIM Card Support single Micro SIM Card
Dial Size 58.5x39.5x12.3mm
TF Card Slot Support Max 32GB TF Card
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim