Samsung Galaxy Gear 2 Neo.

Shitet nga: Premtoni 23 Sht 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
Eshte Ore e Samsungut qe lidhet me telefon dhe i ben shum opsione si psh: Thirrjet telefonike, leximin e mesazhev, leximin e notification, futje te fotove, futje te muzikav etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim