Shes parfumet me shumice ( bej nderrim )

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Rrezaku,shiko porosit merr shpejt 15 Shk 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
Ne nuk shesim ujë që kundërmojnë erëra, ne shesim parfume me aroma të këndshme dhe freskuese.
Provoje dhe vërtetohu.
Bëjmë shitjen me shumicë me çmim shumë të volitshëm.
Ofertë e mirë dhe e levërdishme për shitësit dhe dyqanet e parfumerisë, bëjë ndërrimin e mallit ( parfumeve ) me veturë deri në shumën 3000 euro. Nëse vetura ka vlerë më të madhe, e kompenzojmë me para shtesë.
Të interesuarit mund të lajmërohen në mesazh ose
në viber +37745280851
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim