SmartWatch

Shitet nga: luli 20 Shk 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
SmartWatch
70 Euro
Posedon :Kamer, vendin per sim kartel , vendin per mikro qip
dhe mund te lidhet me te gjithe llojet e smartphon-ve
+386498111587 viber
Produktet jane te importuara nga Gjermania dhe jane te pa perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim