Smartwatch

Shitet nga: Arber 17 Jan 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
Shes smartwatch te perdorur 2 jave. Eshte kopje identike e Apple watch me te cilen mund te flasesh sikur me telefon, ka vend per sim kartele dhe vend per memorie shtese.
Si smartwatch qe eshte ka keto karakteristika :
-Frontcamera
-Sim kartele
-RAM microchip place
-Bluetooth (mund te lidhet me pajisje tjera duke e shfrytezuar per thirrje,sms,email,notifications ... etj).
-Muzike lokale
-Muzike permes bouetooth
-Reminder
-Alarm
-Kalkulator
-Monitorues dhe analizues i kualitetit te gjumit.
-Anti lost Smartwatch

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim