Smartwatch

Shitet nga: Lulzim 06 Dhj 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
SmartWatch i ardhur nga austria i pa perdorur ,posedon kamer dhe te gjitha opsionet e smartphonave ,mund te lidhet me te gjithe llojet e smartfonave per mes bluetoothe,posedon edhe mbushesin e saj ,
+38649811587 (Viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim