Syze te Diellit Emporio Armani

Shitet nga: Avni Ademi 06 Pri 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
Shes syzet e diellit unisex te markes se njohur Emporio Armani, me çmim shume te volitshem, te blera ne Gjermani, dhe po i shes pasi qe i kam edhe nje pale te tjera dhe nuk po me duhen.
Jane te reja, me futrolle origjinale dhe me lecken per pastrim.

Per informata me te hollesishme iu lutem me kontaktoni ne nr. e tel. +377 45 95 96 97 ose
+377 44 630 493
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim