facebook punim dore.

Shitet nga: berna 17 Shk 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Unisex
https://www.facebook.com/Berna-Design-458048560951354/?ref=hl

kapela gjempera etj nga keto gjerat i bejme dhe me porosi vetem ju na e tregoni modelin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim