Drut e vjetra per ndertime Antike

Shitet nga: perparim 10 Pri 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR   1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shiten drunjet e vjeter per ndertime te ndryshem Antike .Drunjet kan qen ne kulum te nje shtepie te vjeter mbi 70 vite dhe kan forma te mira
viber +37744647297
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim