Kollona te nuserise

Shitet nga: nikki 06 Pri 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes dy kollona te nuseve punim filigran ,qe te dyja kushtojne 80Euroqmim i arsyeshem ,mund te mekontaktoni dhe ne Wiber 049588583
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim