Llustera-Ndriçime-DOMI-Chandelier

Shitet nga: Llustera-Ndriçime"DOMI"Chandelier 20 Mar 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Llusterat te modeleve me te reja gjinden në lokalin tonë te ri që gjendet ne rrugen kodra e trimave ,rruga për Podujevë.(perball tregut te kafsheve)
Te ne mund te dekoroni dhe ndriçoni objektin tuaj ,shtepitë, kopshtet ,hotelet ,restoranet etj
Ju mirëpresim
Mob/vib:+37744353170
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim