Monedha 100 Perpera te vitit 1910 dhe 1914

Shitet nga: sanie 17 Mar 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Monedhen 100 Perper dhe 5 Perper te Shtetit te Malit te zi-Nikolla I.B.M.Knjaz Gospodar,Crne Gore.Qmimi me marveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim