Monedha argjent te Shteteve te ndryshme dhe te t..

Shitet nga: nikki 27 Mar 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes monedha nga te gjitha Shtetet te vjetra dhe prej atyre te rejave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim