Monedha e par e shtetev te bashkuara te amerikes.

Shitet nga: Monedha te vjrta 25 Nën 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
continental currency 1776 american congress kjo monedh esht me vler te madhe dhe mjafton te vetem tja shkruni emrin ne internet dhe e dini vleren e saj .thirrni ne viber per shkak se ndodhem jasht vendit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim