Monedha te vjetra dhe te reja medalon poashtu dh..

Shitet nga: sanie 14 Mar 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Monedha te ndryshme teshteteve te ndryshme,Elizabetha II,Liberto Italiana eshume shume tjera si dhe medalon dhe monedha argjenti.Te interesuarit te lajmrohen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim