Ore xhepi nga ari 156 vjeqare me vlerë te rrallë..

Shitet nga: Arkadia 01 Gsh 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Ora eshte prodhuar USA ne vitin 1859 nga kompania American Waltham W.Co dhe eshte ne gjendje te rregullt. Perndryshi kjo orë ka vlerë te rrallë historike.Te interesuar munden te kontaktojne permes tel 044-503-362 si dhe te ofrojne cmimin te cili ata jane te gatshem ta paguajne, pasi qe jame duke mbledhur oferten me te mire !

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim