Piktura nga vaji

Shitet nga: xhavit 10 Mar 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes piktura vaj ne pelhure me kornize dhe pa kornize, dimenzionet jane 120 cm me 80 cm 100 cm me 80 cm 100 cm me 60 cm shume te pershtatshme per dekorimin e salloneve dhe dhomave po ashtu edhe per ndonje dhurate...pikturat jane origjinale me nenshkrim origjinal...cmimet jane shume te volitshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim