Pllak argjenti SWISS BANK (fine silber) 999,0

Shitet nga: sanie 17 Mar 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet pllaka nga argjenti ne gjendje te regullt,i takon Bankes Zvicrane me shtempel 999,0.Qmimi sipas marveshjes Te interesuarit mund te kontaktojne dhe ne Wiber 049 588 583
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim