Qertifikat pronsie e Nenshkrimit te Ronaldos

Shitet nga: Ronaldo 05 Dhj 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Qertifikat nga Ronaldo dhe e nenshkruar nga klubi i tije. Vetem per marakli os Fansa.
Origjinale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim