Radio STERNRADIO SONNEBERG 1945 Antike

Shitet nga: Ani 16 Gsh 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Radio Antike Sonneberg Made in Germany . Radio eshte ne gjendje te mire estetike , por nga ana funksionale do kete nevoje per shikimin nga nje teknik profesionist .
Fundjaven qe vjen jam ne Prishtine me date 29/08/15 ndaj kush mund te jete i interesuar te nxitoje dhe per cdo informate te me kontaktoj ne anatol1gjati@hotmail.com . FLM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim