Raki Jack daniels dhe becherovka

Shitet nga: Ntp sasia 19 Dhj 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Jack eshte me 2 gota qmimi 30€

Becherovka 20 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim